LK dílna - dekorace svateb, výroba šperků

 

Svatby

Svatební dekorace

Dovolte, abychom Vám na těchto webových stránkách představili a nabídli službu Dekorování svateb a jiných oslav. Naším přáním je dodávat tuto službu našim zákazníkům komplexně.

V rámci této služby jsme schopni zajistit vše od návrhu a tisku oznámení po zajištění květin pro nevěstu, svědky a maminky, dekorace pro místo obřadu, dekorování slavnostní tabule a místa pro svatební nebo i jinou oslavu a další maličkosti. Mimo jiné máme v nabídce i zajištění zábavy pro svatební oslavu. Můžeme doporučit  svatebního fotografa a poradit s výběrem svatebního dortu, koláčků, domácích perníčků a dalšího.

Pro nejlepší výsledek chceme našeho zákazníka co nejlépe poznat a pak teprve mu předložit náš návrh na dekorování svatby. 

Je také důležité vidět předem místo, kde se bude konat obřad a oslava, případně se i seznámit s majiteli. Jsme připraveni s nevěstou vybrat svatební šaty a doplňky a vyslechnou všechny její nápady a názory na dekorování její svatby. Případně nabízíme i službu koordinátora svatebního dne, pro tuto službu je pak vhodné se seznámit předem i s nejbližšími příbuznými, svědky zákazníků a ostatních, kteří se budou na přípravě svatebního dne podílet.

Zákazník může navrhnout barvu, téma nebo oblíbený materiál, podle těchto požadavků bude pak zpracován návrh dekorací nebo může nechat volné pole působnosti týmu LKdílny a určitě nebude zklamán. Vše je o dialogu mezi zákazníkem a realizátory. Pro výrobu dekorací používáme všechny možné materiály, i recyklované nebo nasbírané v přírodě. Vazby květin můžou být ozvláštněny doplněním v přírodě nasbíraných květů, trav nebo větví. Tímto se navíc ušetří finanční prostředky. Všechny fotografie uvedené zde na webových stránkách jsou z našich realizací.

Naše dekorování Vaší svatby bude kreativní a cenově dostupné.

Dekorování svateb

LKdílna zajišťuje výzdobu svateb. Dekorace jsou vyrobene na míru zákazníka. Je možno zajistit vše od květin pro svatebčany po výzdobu svatební tabule, místa obřadu, aut a dalších maličkostí. Naše výzdoba vaší svatby bude kreativní a finančně dostupná.

Kontakujte nás

Linda Merhová (+420) 728191729 Kateřina Slabá (+420) 721232825 lkdilna@lkdilna.cz

Váš košík je prázdný.

Objednávka

Česká pošta - dobírka
100,- Kč

Česká pošta - platba předem
40,- Kč

Osobní převzetí
0,- Kč
Stará Duchcovská 48, 415 03 Teplice

Cena s DPH vč dopravy: 100,- Kč

Děkujeme za objednávku! Máte skvělý vkus!